Πάλη: «Χρυσή» η Βούλγαρη στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα (pics)

Οι αθλητές και αθλήτριες Πάλης του Α.Σ. ΑΡΗΣ ολοκλήρωσαν με επιτυχίες το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών που διεξήχθη στα Τρίκαλα, με τη Λυγερή Βούλγαρη να κατακτά την πρώτη θέση και το χρυσό μετάλλιο.

Συγκεκριμένα, η Λυγερή Βούλγαρη πραγματοποίησε εξαιρετική εμφάνιση και με τρεις νίκες στα 72 κιλά Γυναικών, κατέκτησε το χρυσό. Επίσης στα 53 κιλά η Άννα Ρηγοπούλου πήρε τελικά την τρίτη θέση και το χάλκινο μετάλλιο, ενώ στη βαθμολογία το τμήμα Πάλης του Συλλόγου μας κατέλαβε την τέταρτη θέση. Τέλος, στην κατηγορία 86 κιλά Ανδρών, ο αθλητής μας Θοδωρής Σιγγιρίδης τερμάτισε πέμπτος στον βαθμολογικό πίνακα.

Ο Α.Σ. ΑΡΗΣ συγχαίρει όλους τους αθλητές και αθλήτριες μας για την προσπάθεια και τις επιτυχίες τους και με τις καλύτερες ευχές για ακόμη περισσότερες επιτυχίες.